چاپ

زمان برگزاری سومین کنگره بین المللی تولیدمثل اعلام شد

سومین کنگره بین­المللی تولیدمثل (ISERB 2017) از تاریخ 30 اردیبهشت­ماه الی یکم خردادماه سال 1396 در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران – مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی جنین­شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران، این کنگره به صورت همزمان با "دومین کنگره بین­المللی علوم سلامت باروری و فرزندآوری" (ICRHC) برگزار می­شود.

گفتنی است در کنار این کنگره، "سومین جشنواره برترین­های حوزه تولیدمثل" با موضوع «شناسایی و معرفی برترین‌های حوزه تولیدمثل» و با مشارکت دانشگاه­ها و مراکز تحقیقاتی کشور در چهار بخش اصلی اساتید و پیشکسوتان، پژوهشگر برتر، مقاله برتر وپایان‌نامه دانشجویی برتر برگزار می شود.

لازم به ذکر است که مباحث علمی سومین کنگره بین المللی تولید مثل در قالب 12 محور ، دومین کنگره بین المللی فرزندآوری و علوم سلامت باروری با 10 محور تخصصی وهمچنین 6 محور مشترک بین دو کنگره همراه با کارگاه-های تخصصی جانبی، اجرا می شود.

در ادامه باید افزود: از جمله اهداف برگزاری سومین کنگره بین­المللی تولیدمثل؛ فراهم آوردن محیطی مناسب جهت عرضه آخرین یافته­ها و دستاوردهای محققان و دانشجویان سراسر کشور در قالب مقالات و کنفرانس­های علمی، دستیابی به راه­ها و ابزارهای جدید و موثر در جهت تشخیص و درمان بیماری­های مرتبط با تولیدمثل، ایجاد بستری مناسب جهت آشنایی محققان و دانشجویان با آخرین یافته­های علمی در زمینه موضوعات مرتبط با کنگره و فراهم آوردن محیطی مناسب برای ایجاد تعاملات علمی بین محققان و متخصصین حوزه تولیدمثل می باشد.

همچنین باید خاطر نشان کرد که متخصصین زنان و زایمان، جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل، اورولوژی، خون و سرطان بالغین، علوم آزمایشگاهی، حقوق، روان­شناسی تربیتی و ده­ها علوم رشته­ای و میان رشته­ای دیگر از جمله گروه­های هدف در این کنگره هستند و از امتیاز آموزش مداوم جامعه پزشکی برخوردار خواهند شد.

علاقه­مندان می توانند مقالات خود را تا پایان بهمن ماه به دبیرخانه کنگره و آثار خود را تا پایان اسفندماه به دبیرخانه جشنواره ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.icrhc-iserb.ir/2017 مراجعه نمایند.

 همچنین جهت اطلاعات در مورد این کنگره¬ها با شماره تماس 22404144 داخلی 334 و 338 در مورد جشنواره با شماره تماس 22404144 داخلی 352  تماس حاصل نمایند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد