چاپ

تخفیف‌های ویژه رایتل به مناسبت نمایشگاه الکامپ کرمانشاه

 

 

 

رایتل هدایای ویژه خود را به مناسبت برگزاری نمایشگاه الکامپ استان کرمانشاه معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، نمایشگاه الکامپ استان کرمانشاه در بازه زمانی 5 الی 8  بهمن ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های کرمانشاه (بلوار شهید بهشتی پارک شاهد) با حمایت رایتل برگزار می‌شود. به همین مناسبت شرکت خدمات ارتباطی رایتل هدایا و تخفیف‌های  ویژه‌ای برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه در نظر گرفته است.

گفتنی است در مدت برگزاری این نمایشگاه سیم‌کارت‌ اعتباری به همراه بسته آغازین با 75 درصد تخفیف به قیمت 5 هزار تومان در محل نمایشگاه عرضه خواهد شد.

در این طرح متقاضیان می‌توانند، علاوه بر دریافت سیم کارت اعتباری از یک گیگابایت اینترنت و 10 هزار دقیقه مکالمه و پیامک درون شبکه به مدت 30 روز و همچنین دریافت سیم کارت اعتباری یا دیتای هدیه نیز بهره‌مند شوند.

علاوه بر این سیم‌کارت‌های دیتای رایتل در نمایشگاه، به همراه بسته‌های متنوع با تخفیف 50 درصدی ارایه خواهد شد.

همچنین در این نمایشگاه مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی، اعتباری و دیتا رایتل می‌توانند نسبت به خرید بسته‌های مصرفی 6 ماهه و یک ساله اقدام کنند. این بسته ها حداکثر با 40 درصد تخفیف و از قیمت 66 هزار  تا 160 هزار تومان به مشترکین حاضر در نمایشگاه ارایه می‌گردد.

لازم به ذکر است، بسته‌های مصرفی ارایه شده در طرح حاضر تنها در بازه زمانی برگزاری نمایشگاه و در صورت حضور مشترک رایتل در محل برگزاری نمایشگاه قابل خرید و فعال‌سازی است.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد