چاپ

حضور لشگر ده سیدالشهدا در نمایشگاه دستاورد های چهل ساله انقلاب

 

 

 

مصطفی کریم پناه مسئول کمیته موزه مجمع رزمندگان لشکر 10 سیدالشهدا با اشاره به آماده سازی مقدمات غرفه کمیته خود در نمایشگاه ملی دستاورد های چهل ساله انقلاب  گفت: کمیته ما در مجمع رزمندگان لشکر 10 سیدالشهدا پیگیر بود تا در محل  موزه  انقلاب اسلامی و موزه دفاع مقدس خود را به نمایش بگذارد.

مسئول کمیته موزه مجمع رزمندگان لشکر 10 سیدالشهدا بیان کرد: از این رو هفته پیش جلسه ای را با مسئولین  موزه برگزار کردیم و با توجه به اینکه قرار است نمایشگاهی در اینجا برگزار شود، از ما خواستند مقدمه حضورمان در موزه را، از این طریق فراهم کنیم.

کریم پناه اظهار کرد: در حال حاضر لشکرمان بین چند استان تقسیم شده است و هویت مستقلی ندارد، از این رو جلسه ای را امروز با حضور هیئت های گردان های مان برگزار کردیم تا با حضور خود، قسمتی را برعهده بگیرند تا بتوانیم غرفه مان را در نمایشگاه آماده کنیم.

مسئول کمیته موزه مجمع رزمندگان لشکر 10 سیدالشهدا تصریح کرد: با توجه به این شرایط، کار برای مان سخت است اما تمام تلاش خود را می کنیم تا روز 17 دی ماه که افتتاحیه نمایشگاه است تمام اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه هدف اصلی حضور ما در این نمایشگاه معرفی لشکرمان است تا مقدمه ای در جهت ارائه توانمندی های مان در باغ موزه شود، گفت: ما در این غرفه، انتشارات، کتاب ها و تصاویر شهدا، آثار بازمانده از شهدا، فیلم ها و تصاویری از دوران دفاع مقدس و تاریخ شفاهی از آن دوران را ارائه کنیم.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد