چاپ

علیرضا دبیر در انتخابات فدراسیون کشتی شرکت می‌کند

 

 

 

در حالیکه وزارت ورزش و جوانان علی‌رغم اصرار اعضای مجمع فدراسیون کشتی و با توجه به در پیش بودن رقابت‌های مهم بین‌المللی و لزوم تعیین تکلیف هر چه سریعتر وضعیت فدراسیون، هنوز زمان آغاز ثبت نام از کاندیداهای فدراسیون کشتی را اعلام نکرده است، علیرضا دبیر عضو سابق شورای شهر تهران و دارنده یک طلای المپیک و یک طلا و 2 نقره جهان عزم خود را برای حضور در انتخابات جزم کرده و بر همین اساس نیز خیلی زود مذاکرات خود را با روسای هیات‌های استانی آغاز کرده است.

مسعود ریاضی رییس هیات کشتی استان خراسان رضوی در گفتگو با ایسنا، درباره درخواست دیدار علیرضا دبیر از وی و مباحث مطرح شده در این دیدار اظهار کرد: این جلسه یک ساعت و نیم به درازا کشید و در طول این جلسه علیرضا دبیر بیشتر صحبت کرد و من شنونده بودم. بحث حمایت و این حرف ها مطرح نشد و دبیر عنوان کرد تاکنون با 15 رییس هیات کشتی برای اعلام برنامه‌هایش دیدار داشته و بر همین اساس نیز خواستار این جلسه شده بود.

رییس هیات کشتی خراسان رضوی افزود: دبیر هیچ وعده و وعیدی نداد و فقط عنوان کرد هدفش این بوده که اعلام کند بطور قطع در انتخابات  شرکت می‌کند. او درباره وضعیت کشتی، برنامه ها و اولویت‌هایش صحبت کرد و گفت برای حضور در انتخابات استخاره کرده و خوب آمده و قطعا در انتخابات شرکت خواهد کرد. دبیر حتی تلویحا اعلام کرد وظیفه داشتم بیایم و حرف‌هایم را بزنم و اعلام کنم در انتخابات شرکت می‌کنم، حتی اگر به من رای ندهی.

وی خاطرنشان کرد: هیچ کدام از اعضای مجمع صراحتا از هیچ کاندیدایی اعلام حمایت نکرده‌اند و در روز مجمع و پس از شنیدن برنامه‌های کاندیداها در نهایت بهترین انتخاب که به نفع کشتی باشد را انجام خواهند داد. از صداقت دبیر هم تشکر می‌کنم که هیچ فشاری برای گرفتن عهد و تعهد نداشت!

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد