چاپ

پرسپولیس لایق قهرمانی آسیا هست

بهنام ابوالقاسم پور درباره حساسیت دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن گفت: پهناوربودن قاره آسیا باعث شده تا دیدار تیم ها به صورت رفت و برگشت برگزار شود تا هر دو تیم در شرایط یکسان قرار بگیرند. پرسپولیس در ژاپن کار خیلی سختی دارد.  هیچ کس منکر قدرت کاشیما در زمین خودش نیست. آنها خیلی روان و سرعتی بازی می کنند.

بازیکن اسبق پرسپولیس ادامه داد: با تمام این تفاسیر باید کارنامه پرسپولیس در فصل جاری لیگ قهرمانان را مرور کنیم. کادر فنی این تیم با اصرار روی تاکتیک مورد دلخواهشان باعث اعتماد به نفس بازیکنان شده اند. آنها کاملا در قالب تیمی قرار گرفته اند تا به موفقیت دست پیدا کنند.

ابوالقاسم پورپیش بینی خود از این بازی را چنین توصیف کرد: پرسپولیس بازی دفاعی انجام خواهد داد تا فضا را در زمین خودش از کاشیما بگیرد. فکر می کنم سرمربی پرسپولیس با سرعت بازیکنان ژاپن کاملا آشنا باشد. برانکو ایوانکوویچ در زمان حضور خود روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران نشان داده خیلی خوب از پس تیم های شرق آسیا برآمده است. احتمالا او روی سرعت مهاجمان خود حساب ویژه باز کرده تا آنها بتوانند در ضد حملات کار کاشیما را یکسره کنند.

وی افزود: بردن کاشیما آنتلرز در ژاپن غیر ممکن نیست. پرسپولیس پتانسیل لازم را برای بردن حریفش دارد. و من فکر می کنم لایق قهرمانی در آسیا است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: احتمالا کاشیما در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی فشار زیادی را روی دروازه پرسپولیس ایجاد خواهد کرد تا به گل برسد اما این تیم با سد مستحکم مدافعان پرسپولیس مواجه خواهد شد. امیدوارم پرسپولیس بتواند قدرت تاکتیکی فعلی خودش را در دیدار روز شنبه نشان دهد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد