چاپ

مدیرعامل صندوق بازنشستگی اعلام کرد؛ شرکت‌ها از کالا‌های تولیدی یکدیگر استفاده کنند

 

 

 

جمشید تقی زاده در نشست شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی روابط عمومی‌های هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری که با هدف برنامه ریزی برای ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در محل صندوق بازنشستگی برگزار شد، مهم‌ترین نقش روابط عمومی‌ها را پل ارتباطی بین مجموعه وجامعه هدف، مشتریان ودیگر شرکای اجتماعی آن‌ها دانست و گفت: روابط عمومی‌ها باید در مشکلات نقش آفرینی کنند و بتوانند ساختار مجموعه را بازتولید کنند؛ بنابراین روابط عمومی باید در اوج نشاط باشد تا بتواند ایجاد نشاط کرده و امید را در جامعه تزریق کند.
تقی زاده با اشاره به اهمیت دهه فجر و برنامه‌های تدارک دیده شده برای این ایام گفت: دهه فجر و ۲۲ بهمن ماه به فرموده امام راحل (ره) یوم الله است و همه باید نسبت به این ایام مهم توجه ویژه‌ای کرده و تلاش کنیم برنامه‌های فاخر و مناسبی برای دهه فجر اجرا شود.
او همچنین با اشاره به تقارن چهلمین سال پیروزی انقلاب با دهه فاطمیه گفت: باید با تلفیق هر دو مناسبت و به صورت مکمل در فکر برنامه‌های جدیدی باشیم و با فضاسازی به کمک شعار‌های انقلابی و همچنین حفظ حرمت دهه فاطمیه فضای جدیدی برای انتقال دستاورد‌های نظام به نسل جوان و آینده سازان این کشور ایجاد کنیم.
وی تصریح کرد: نوآوری و حس زیبایی شناختی، انتقال خاطرات و تجربه پیشکسوتان انقلاب به نسل‌های جوان‌تر به خصوص نوجوانان، هویت بخشی به برنامه‌ها و هدفمندی آن ها، تنوع با هدف درگیر شدن مخاطبان به خصوص شرکای اجتماعی که بازنشستگان و نوه‌های این عزیزان هستند، صرفه جویی در هزینه‌ها و ایجاد فضای گفتگو از جمله نکاتی است که باید در برنامه ریزی‌های ما در خصوص برگزاری هرچه باشکوه‌تر دهه فجر به آن توجه شود.
وی حمایت از شرکت‌های تابعه را یکی از وظایف مهم صندوق و سایر شرکت‌های تابعه دانست و گفت: از آنجایی که صندوق بازنشستگی کشوری زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، باید بدانیم که ما یک خانواده هستیم و اگر مساله‌ای برای یکی از شرکت‌های تابعه ایجاد شود، باید همه باهم برای حل آن پیشگام شوند.
تقی زاده با تأکید بر اهمیت نگاه همه جانبه به امور و با تکیه بر هم افزایی در روابط عمومی‌ها گفت: صندوق بازنشستگی کشوری دومین صندوق بیمه‌ای کشور است که بخشی از منابع آن از طریق درآمد شرکت‌های تابعه مدیریت می‌شود؛ بنابراین خروج از بنگاه داری و واگذاری شرکت‌های زیان ده اولویت ما و دولت تدبیر و امید است.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه شرکت‌های زیرمجموعه این صندوق با رسیدن به شناخت درست از یکدیگر و کالا‌های تولیدی شان می‌توانند به یکدیگر کمک زیادی کنند، گفت: این فقط روابط عمومی‌ها هستند که می‌توانند کاری کنند تا هم افزایی و وحدت رویه در بین شرکت‌ها ایجاد شود.
تقی زاده با ابراز اینکه امور اداری و تمامی واحد‌های مسئول خرید شرکت‌های مختلف صندوق بازنشستگی باید از این پس تنها از محل کالا‌های تولیدی سایر شرکت‌های تابعه نیازشان را تأمین کنند، تأکید کرد: این مهم به زودی به صورت بخشنامه به همه شرکت‌های صندوق بازنشستگی ابلاغ می‌شود.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد