چاپ

تقدیر از اقدامات ارزشمند و معنوی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد

 

 

 

، حجت الاسلام و المسلمین رحیمی – مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج – در این مراسم، با تقدیر از تدابیر مدیر عامل بانک برای اعزام کاروان زیارتی همکاران به نجف اشرف و کربلای معلی، ابراز داشت: به حمدالله اقدامات فرهنگی و معنوی بزرگی در این بانک صورت می گیرد که راه اندازی کاروان زیارتی عتبات عالیات از بزرگترین و ارزشمند ترین آنها به شمار می رود.

حجت الاسلام رحیمی، مدیر عامل بانک را پرچمدار این حرکت معنوی دانست و با تجلیل از تمامی دست اندرکاران و مجریان امر، ابراز داشت: با مدیریت دقیق و برنامه ریزی منسجمی که دوستان دست اندرکار کاروان های زیارتی داشتند همکاران توانستند در مدت زمان اندک تمامی اعمال را به نحو احسن به جای آوردند و تمامی اماکن مقدسه را زیارت نمایند.

وی در پایان ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای مدیر عامل بانک مهر اقتصاد و تمامی مجریان این برنامه معنوی، خاطر نشان کرد توفیق زیارت عتبات عالیات یکی از مقدس ترین و با فضیلت ترین اعمال است که می توان با بهره گیری از تمامی لحظات آن، ره توشه ای معنوی برای سفر آخرت اندوخت.  

در ادامه، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک، ابراز داشت: سعادت زیارت اماکن مقدسه و بارگاه ائمه معصومین(ع)، از بزرگترین توفیقاتی است که می تواند نصیب انسان شود چرا فیوضات، کرامات و حظِّ معنوی زیارت ائمه هدی و تمسّک به اهل بیت علیهم السلام به منزله چراغ راهی است که علاوه بر راهگشایی از امورات روزمره، کشتی نجات انسان در زندگی دنیوی و اخروی است.

ایمانی راه اندازی کاروان زیارتی عتبات عالیات در بانک مهر اقتصاد را از توفیقات و فیوضات الهی دانست و با تقدیر از دست اندرکاران این اقدام معنوی، گفت: آنچه که اتفاق افتاد عنایت و لطف خداوند متعال بود که امیدواریم مورد قبول حق تعالی قرار گیرد و با عنایات خاصه حضرت حق این قبیل برنامه های معنوی استمرار یابد.

گفتنی است در پایان این مراسم تربت پاک اباعبدالله الحسین(ع) و شال متبرک به ضریح مقدس حضرت سید الشهدا(ع) به مدیر عامل بانک مهر اقتصاد اهدا شد.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد