چاپ

بانک قرض الحسنه مهر؛ حامی ماراتن برنامه نویسی مالي

این رویداد با هدف معرفي ظرفيت هاي بالاي بازار سرمايه به دانشجويان و کارآفرينان علاقه مند به اين زمينه توسط دانشگاه شهيد بهشتي و با حمايت مالي بانک قرض الحسنه مهرايران برگزار مي شود.

این ماراتن که با عنوان فین وارز (finwars) شناخته می شود، یک مسابقه برنامه نويسي است که پيش از اين رويداد، براي تيم هاي شرکت كننده چالش هايي در زمينه ي مالي مطرح شده و سپس در طي اين سه روز، شركت كنندگان فرصت دارند تا نسخه اي از راه حل هايي كه براي اين چالش ها يافته اند، ارائه كنند.

در ماراتن برنامه نویسی مالی شهید بهشتي، اعضاي تشکيل دهنده تيم ها مي توانند به صورت گروه ۳ تا ۵ نفره و در قالب برنامه نويس سمت سرور و کاربر، طراح رابط کاربري، بازارياب و ... ثبت نام کنند.

شایان ذکر است، در این رویداد که توسط شرکت مهتاب و با همکاری مركز رشد دانشگاه شهيد بهشتي برگزار خواهد شد داوران و مربياني از مركز رشد دانشگاه شهيد بهشتي، شتابدهنده فارابي، بانك قرض الحسنه مهر ايران و ...حضور خواهند داشت.

علیرضا اقدامی رییس اداره کل سازمان و برنامه ريزي، محمدتقي رحيمي رييس اداره کل مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم و جمعي از کارشناسان اداره کل فن آوري اطلاعات و ارتباطات بانك قرض الحسنه مهرايران در كنار اساتيد و كارشناسان دانشگاه شهيد بهشتي گروه داوران و مربيان اين دوره از مسابقات را تشكيل مي دهند.

همچنین به تیم های اول تا سوم به ترتیب۱۰، ۵ و ۳ ميليون تومان جايزه نقدي تعلق خواهد گرفت و علاوه بر آن تيم ها مي-توانند به مدت سه ماه در شتابدهنده فارابي استقرار داشته و از شتابدهنده کارگاه هاي آموزشي، فضاي کاري و حمايت مالي بهره مند شوند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد